Məşhur olun və pul qazanmağa başlayın!
Bloggerlər, Vloggerlər, Yazıçılar, Rəssamlar, Musiqiçilər, Sənətkarlar, Fotoqraflar və digər bir çox freelancerlər kimi fəaliyyət göstərənlər sosial mediada populyarlıq qazanırlar.
Onlayn kanallardan istifadə edərək biz bütün bu insanlar üçün xidmətlər və ya mallara görə ödənişləri qəbul etmək üçün bir fürsət yaratdıq. İstənilən hər bir kəs öz profilini qeydiyyatdan keçirə, 3 dildə özləri haqqında məlumat yarada, onlayn ödənişlərə qoşula və platformamızdan istifadə edərək səhifələrində ödənişləri qəbul etməyə başlaya bilər.
Bunu etmək üçün banka getmək, hesab açmaq, növbə gözləmək və vaxtınızı itirmək lazım deyil. Siz onlayn qeydiyyatdan keçməklə dərhal ödənişləri qəbul etməyə başlayırsınız.
Məhz bizim xidməti seçməyinizin 10 səbəbi?
1. Şəxsi kabinetiniz olacaq
2. Alınan vəsaitləriniz haqqında statistika və hesabatları görmək imkanınız var. Öz hesabatınız üçün çıxarışı Excel fayına yükləyə bilərsiniz.
3. Ödənişlər haqqında ətraflı məlumatı görmə imkanınız var. (Kim, nə vaxt və nə üçün sizə pul köçürdü)
4. Biznes layihənizi paylaşa və crowdfunding imkanlarından yararlana bilərsiniz.
5. Müştərilər və sifarişçilərinizə təqdim edə biləcəyiniz rahat ödəniş alətiniz olacaq. Eyni zamanda, ödəniş edənlərdən komissiya (%) tutulmur.
6. Təhlükəsiz şəxsi profiliniz olacaq. Ödənişi qəbul etmək üçün kart məlumatlarınızı başqalarına göndərməyinizə ehtiyac yoxdur.
7. "Təkrarlanan ödənişləri" qəbul edə biləcəksiniz. Hər ay müştərilərdən eyni məbləğ alırsınızsa, təkrarlanan ödənişləri aktivləşdirə bilərsiniz və məbləğ avtomatik olaraq silinərək hesabınıza köçürülür.

Стань Знаменитостью и начни зарабатывать!
Блогеры, Влогеры, Писатели, Художники, Музыканты, Артисты, Фотографы, и многие другие люди, работающие фрилансерами, набирают большую популярность в социальных сетях.
Мы создали возможность для всех этих людей, принимать оплаты за свои услуги с помощью онлайн каналов. Каждый из желающих, может зарегистрировать свой профиль, создать информацию о себе на 3 языках, подключить онлайн оплаты и начать принимать платежи на свою страницу с помощью нашей платформы.
Для этого не нужно ходить в банк, открывать счет, ожидать в очередях и тратить свое время. Вы регистрируетесь онлайн и сразу начинаете принимать оплаты.
10 причин почему вы выберете именно наш сервис?
1. У вас будет личный кабинет
2. У вас есть возможность просматривать статистику и отчетность по вашем полученным средствам. Вы можете выгружать выписку в Excel файле для своей отчетности.
3. У вас есть возможность просматривать подробную информацию о платежах. (Кто, когда и за что перечислил вам средства)
4. Вы можете опубликовать свой проект и воспользоваться возможностями краудфандинга.
5. У вас будет удобный инструмент для оплат, который вы можете предоставить своим клиентам и заказчикам. При этом комиссии с тех, кто платит, не удерживаются.
6. У вас будет безопасный личный профайл. Вам не нужно посылать данные о своей карте другим для принятия оплаты.
7. Вы сможете принимать «Повторяющиеся платежи». Если вы получаете одинаковую сумму от заказчиков каждый месяц, вы можете подключить повторяющиеся платежи, и сумма автоматически будет списываться и перечисляться на ваш счет.